Nasza specjalność

Regeneracja sprzęgieł

Regeneracja sprzęgieł

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalną regeneracją sprzęgieł. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze sprawiają, że nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług. Nasza pasja do motoryzacji oraz zaangażowanie w to, co robimy, dała nam pozycję lidera w branży. Oferujemy Państwu szybką i profesjonalną naprawę sprzęgieł oraz ich regenerację. Nasza propozycja obejmuje regenerację sprzęgieł do aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Już dziś poznaj naszą ofertę i przekonaj się o jakości naszych usług.

Profesjonalna regeneracja sprzęgła w Autoodnowa

Nie ulega wątpliwości, że sprzęgło jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu. Zapewnia płynną jazdę i zmianę biegów oraz wpływa na komfort jazdy, bez ryzyka uszkodzenia napędu. Jednak sprzęgło tak jak wszystkie inne podzespoły samochodowe ulega zużyciu. Jego przyczyną może być styl jazdy, jak i uwarunkowania danej marki auta. Kiedy ulegnie uszkodzeniu lub wypracowaniu, potrafi mocno obciążyć kieszeń, gdyż zakup nowego sprzęgła to spory wydatek. Na szczęście nie trzeba go od razu wymieniać. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest regeneracja sprzęgła lub poszczególnych jego elementów. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zakup fabrycznie nowej części lub używanej. Kupowanie używanych części zamiennych z niewiadomego źródła może przynieść więcej szkody niż korzyści. Z jednej strony nie znacie Państwo historii tego elementu. Z drugiej zaś nie macie też gwarancji poprawnego użytkowania. Zakup zaś nowego sprzęgła to spory wydatek, którego można uniknąć. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z naszym warsztatem, a nasi eksperci zdiagnozują usterkę i pomogą w jej usunięciu. Profesjonalna regeneracja sprzęgła oraz jego elementów pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. W naszym serwisie zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową pomoc. Nie tylko podczas naprawy sprzęgieł czy ich wymiany, ale także jego elementów.

Regeneracja tarczy sprzęgła

W naszej ofercie macie Państwo szeroki wachlarz usług związanych z regeneracją sprzęgła. Zajmujemy się profesjonalną regeneracją tarcz sprzęgłowych oraz docisków sprzęgła. Dysponujemy fachowym zapleczem oraz zespołem doświadczonych ekspertów, którzy na regeneracji i wymianie tych elementów znają się jak nikt inny. Oferujemy pomoc i diagnostykę w zakresie wymiany części. Nie polecamy szukania tanich zamienników, których jakość często okazuje się słaba, a zakup nowej części to spory wydatek. Dlatego zdecydowanie polecamy regenerację tego podzespołu samochodowego, jak i jego elementów. Jak wygląda taki zabieg? Regeneracja tarczy sprzęgła polega na rozebraniu i oczyszczeniu jej elementów. Dodatkowo zajmujemy się także wymianą zużytych okładzin ciernych i ewentualnie wymianą sprężyn tłumików drgań. W trakcie regeneracji tarczy sprzęgła korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów ciernych, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort jazdy i podnieść żywotność sprzęgła. Doskonale wiemy, że jakość i precyzja ma znaczenie. Dlatego używamy wyłącznie sprawdzonych części, które posłużą Państwu na długo.

Regeneracja docisku sprzęgła w Autoodnowa Kożuchów

Nasze kompleksowe usługi obejmują również regenerację docisku sprzęgła. Jest to stały element, który zawsze sprawdzamy podczas procesu regeneracji tej części auta. Często bowiem okazuje się, że także i ona powinna zostać wymieniona. Sprawne sprzęgło to nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy. Stąd nie można pominąć także i docisku. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzają stan techniczny pod kątem jego zużycia. Jeśli stan ten wymaga ingerencji, naprawiamy lub wymieniamy sprężynę talerzową docisku oraz pierścień dociskowy. Następnie docisk szlifujemy, aby uzyskać idealnie płaską powierzchnię. Dzięki temu zabiegowi praca całego sprzęgła jest spójna i płynna. Oczywiście to, jakie podejmiemy kroki w naprawie czy wymianie tego podzespołu, zależy od stopnia jego zużycia. Nie narażamy Państwa na niepotrzebne koszty, dlatego zawsze kompleksowo sprawdzamy każdą część i dokładnie czyścimy docisk.

Usługi regeneracji sprzęgieł - jakość i konkurencyjne ceny

Regeneracja sprzęgieł samochodowych to nasza specjalność. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz terminowość. Doskonale wiemy, że czas jest dla Państwa ważny. Dlatego każde zlecenie traktujemy jako priorytet. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz najnowszym technikom regeneracji zapewniamy jakość w dobrej cenie. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz najwyższe kwalifikacje sprawiają, że jesteśmy liderem w branży regeneracji podzespołów do aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Na nasze usługi oraz części otrzymujecie Państwo gwarancję. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że materiały użyte do regeneracji są najwyższej jakości. Zaufało nam wielu klientów, których nigdy nie zawiedliśmy. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej. Sprawdź nas i przekonaj się, że wymiana sprzęgła może być tańsza, niż myślisz!

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze oddziały

ul. Strzelców Karpackich 6c/15
80-041 Gdańsk

Desno 17
05-074 Halinów

Dobra Nadzieja ul. Ostrowska 18
63-300 Pleszew

ul. Niemcewicza 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Armii Poznań 90
62-020 Swarzędz 

Budy Kaleńskie 36
09-550 Szczawin Kościelny

ul. Poznańska 44
59-220 Legnica