Nasza specjalność

Regeneracja Kół Dwumasowych

Regeneracja kół dwumasowych

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się regeneracją kół dwumasowych. Nasza wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że staliśmy się rozpoznawalną na rynku marką. Ogromne doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta są gwarancją najwyższej jakości usług. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz najlepszą kadrą pracowników. Zapewniamy szybką i profesjonalną naprawę kół zamachowych dwumasowych oraz ich regenerację. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Profesjonalna regeneracja kół dwumasowych

Nie każdy kierowca wie, jak ważnym podzespołem auta jest koło dwumasowe. Jest jednym z elementów przeniesienia napędu. Dwumasa znajduje się pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów. To ona odpowiada za tłumienie drgań generowanych w jednostce napędowej. Oprócz eliminowania wibracji i drgań koło dwumasowe zapewnia jazdę z niższą prędkością obrotową oraz zwiększa komfort jazdy. Dzięki temu w kabinie nie odczuwamy drgań, a spalanie paliwa jest mniejsze. Jak widać, zatem odgrywa ono bardzo ważną rolę w pojeździe. Jednak jego budowa często stanowi dla kierowców zagadkę i jest dość złożona. Dlatego nie każdy wie, jak rozpoznać objawy uszkodzenia tej części auta. Dopóki działa, nikt z reguły nie zastanawia się nad jego wymianą czy momentem zużycia.

 

Okazuje się jednak, że podobnie jak inne podzespoły, koła dwumasowe także ulegają uszkodzeniu czy po prostu zużyciu. Wystarczy, że przylegające do niej tarcza sprzęgła czy tarcza docisku uległy awarii. Wówczas wielu kierowców staje przed ogromnym wyzwaniem. Czy kupić nową część, czy może zamiennik? Pierwsze rozwiązanie do tanich nie należy, drugiego nie polecamy. Zakup nowego koła dwumasowego to wydatek porównywalny z nowym sprzęgłem. Dlatego wielu kierowców zastanawia się co zrobić w takiej sytuacji. Jest jednak idealne wyjście. To regeneracja koła dwumasowego. Jej cena jest zdecydowanie niższa niż zakup fabrycznie nowej części. A już zdecydowanie lepsza niż kupno zamiennika czy używanej części niewiadomego pochodzenia. Od lat zajmujemy się profesjonalną regeneracją dwumasy. Specjalizujemy się w naprawie kół dwumasowych oraz ich regeneracji. Używane przez nas części wykazują taką sama skuteczność działania jak fabrycznie nowe koło dwumasowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc także przy regeneracji sprzęgła dwumasowego.

Dwumasowe koło zamachowe - regeneracja w Autoodnowa Kożuchów

Od ponad dwudziestu lat zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług. Wieloletnie doświadczenie i stała obecność na runku sprawiają, że na regeneracji dwumasy znamy się jak nikt inny. Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym oraz najlepszą kadrą wykwalifikowanych mechaników. Dzięki temu nasze usługi od lat doceniane są przez klientów i polecane. Jeśli zauważyłeś w swoim samochodzie niepokojące objawy, które mogą świadczyć o usterce dwumasy, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci szybko zdiagnozują usterkę i ocenią jej zakres. Jeśli okaże się, że przyczyną wadliwej pracy auta jest uszkodzenie dwumasy, zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań. Jednym z nich jest naprawa dwumasy albo jej wymiana. Profesjonalna regeneracja tej części pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Jak wygląda w naszym wykonaniu taki zabieg? Czy faktycznie się opłaca? Zdecydowanie tak. Posiadamy na stanie ponad 35 tysięcy już zregenerowanych kół dwumasowych różnych marek. Zajmujemy się regeneracją kół dwumasowych do samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. W procesie regeneracji sprawdzamy wszystkie elementy podzespołu. Dokładnie je badamy i wymieniamy wszystkie uszkodzone elementy wewnątrz koła, także sprężyny, dzięki którym działa ono prawidłowo. Następnie koło poddajemy toczeniu i szlifowaniu powierzchni ciernych. Wszystko po to, aby pozbyć się wszelkich nierówności, które powstały wskutek pracy tarczy sprzęgła. Na koniec koło takie wyważamy, co jest koniecznym zabiegiem zapewniającym jego prawidłową pracę. Dzięki doświadczeniu naszych mechaników oraz nowoczesnej technologii regeneracji wszystko odbywa się procesjonalnie i szybko.

Regeneracja dwumasy cena

Dla naszych klientów zawsze mamy przygotowaną najlepszą cenowo ofertę. Doskonale wiemy, że zakup nowego koła to spory wydatek. Producenci kół cenią swoje produkty, stąd dla wielu osób nowe koło zamachowe to duży koszt. Można jednak ten koszt zminimalizować. Oferujemy naszym klientom regenerowane koła dwumasowe, które skutecznością nie ustępują nowym podzespołom. Dzięki temu oszczędzacie Państwo czas i pieniądze. Najwyższa jakość podzespołów oraz rzetelne podejście do zlecenia sprawiają, że macie Państwo pewność najwyższej jakości w najlepszej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby regeneracja dwumasy cenę miała niską. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zawsze służymy fachową poradą oraz uczciwą ceną. Zaufało nam wielu klientów, dla których zawsze mamy czas. Nowoczesny sprzęt, najnowsza technologia oraz doświadczenie naszych pracowników sprawia, że oferujemy Państwu zawsze perfekcyjną jakość w przystępnej cenie. Na nasze usługi i podzespoły zawsze udzielamy wielomiesięcznej gwarancji. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy. Nasza konkurencyjna oferta potwierdza, że jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Już dziś sprawdź nas i przekonaj się o naszej jakości!

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze oddziały

ul. Strzelców Karpackich 6c/15
80-041 Gdańsk

Desno 17
05-074 Halinów

Dobra Nadzieja ul. Ostrowska 18
63-300 Pleszew

ul. Niemcewicza 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Armii Poznań 90
62-020 Swarzędz 

Budy Kaleńskie 36
09-550 Szczawin Kościelny

ul. Poznańska 44
59-220 Legnica